Rejestracja uczniów / Student Registration

by / sobota, 07 Styczeń 2017 / Published in Archiwum

Przypominamy, że wszystkie dzieci muszą być zarejestrowane używając system rejestracyjny, dostępny przez internet.

www.polskaszkolastamford.org/rejestracja

Dzieci muszą być zarejestrowane przed pierwszym dniu szkoły lub nie będą mogli uczęszczać w zajęciach do puki rejestracja nie będzie wypełniona. Nauczycielki nie będą brały informacje rejestrujące. Bez rejestracji, Rada Rodziców nie ma możliwości kontaktu awaryjnego.

Dzieci, które były już zarejestrowane elektronicznie na powyższej stronie w zeszłym roku nie muszą być ponownie rejestrowane. Rada Rodziców wyśle potwierdzenie danych z ubiegłego roku.

Dzieci, które nie były zarejestrowane przez internet w zeszłym roku powinny być zarejestrowane na powyższej stronie, nawet jeżeli wcześniej uczęszczały do naszej szkoły. Pozwoli nam to na aktualizację danych dziecka.

Osoby, które nie mają dostępu do internetu lub mają problemy z użyciem formy mogą skorzystać z naszej pomocy i zarejestrować dzieci w biurze Rady podczas zajęć w szkole.

Student registration

Gentle reminder that all students must be registered through our online registration system.

www.polskaszkolastamford.org/rejestracja

Students must be registered before the first day of school or they will not be able to participate until registration is complete. Teachers will not be handling registration this year. Without registration details, the Parents’ Board has no way to contact you in case of emergency.

Students who were registered last year using our online system need not be registered again. The Parent’s Board will send a link with which you can cofirm your child’s details.

Students who were not registered last year using our online system should be registered this year.

For those who do not have internet access or problems with the online registration, the Parents Board is happy to help and has computers in their office next to the Café with which you can register your kids during Saturday School hours.

TOP