Rejestracja uczniów / Student Registration

by / środa, 06 Wrzesień 2017 / Published in Bieżące Informacje

Przypominamy, że wszystkie dzieci muszą być zarejestrowane używając system rejestracyjny, dostępny przez internet.

www.polskaszkolastamford.org/rejestracja

Bez rejestracji, Rada Rodziców nie ma możliwości kontaktu awaryjnego.

Osoby, które nie mają dostępu do internetu lub mają problemy z użyciem formy mogą skorzystać z naszej pomocy i zarejestrować dzieci w biurze Rady podczas zajęć w szkole.

Student registration

Gentle reminder that all students must be registered through our online registration system.

www.polskaszkolastamford.org/rejestracja

Without registration details, the Parents’ Board has no way to contact you in case of emergency.

For those who do not have internet access or problems with the online registration, the Parents Board is happy to help and has computers in their office next to the Café with which you can register your kids during Saturday School hours.