To bardzo proste!

Naciskając na zakładki po lewej stronie, dowiesz się w trzech punktach, jak szybko zapisać się na dyżur w Polskiej Szkole w Stamford. Prosimy o zapoznanie się z regulaminem dyżurowania i zasadami, jakie nas obowiązują.

W kalendarzu na zielono zaznaczone są daty dostępne na dyżur a na czerwono daty które są już zajęte.

Po zapisaniu się na dyżur, dostaniesz email potwierdzający Twoją rejestrację.

W przypadku problemów z poniższym kalendarzem prosimy o kontakt z Radą Rodziców w biurze podczas zajęć lekcyjnych.

Wybierz z listy miejsce dyżuru w którym chciałabyś lub chciałbyś dyżurować. Do wyboru są dyżury na korytarzu (pierwsze piętro), przy sali gimnastycznej lub w kuchni.

Do dyżuru na korytarzu lub przy sali gimnastycznej potrzebujemy po jednej osobie na każdą zmianę (8:45am do 11:15 lub 10:45am do 1:15pm). Do dyżuru w kuchni potrzebujemy dwie osoby (8:45am).

Po wybraniu miejsca dyżuru kalendaż pokaże dni, w które są jeszcze wolne miejsca. Kalendarz pokazuje obecny miesiąc. Aby zobaczyć inne miesiące naciśnij przycisk „Następny miesiąc”. Możesz powrócić do poprzedniego miesiąca naciskając przycisk „Poprzedni miesiąc”.

Wybierz datę na którą chcesz się zapisać. Po prawej stronie pokażą się dostępne godziny rozpoczęcia dyżuru. Wybierz wolną godzinę, która Cię interesuje.

Wypełnij wymagane pola – Twoje imię i nazwisko, adres e-mailoy oraz numer telefonu. Jeśli formularz został wypełniony, naciśnij przycisk z potwierdzeniem: „Naciśnij tutaj aby potwierdzic twój dyżur”. Zostaniesz poinformowany o przyjęciu zgłoszenia i trafisz automatycznie na listę osób zapisanych na dyżur. Potwierdzenie oraz przypomnienie o dyżurze zostaną wysłane na podany adres e-mailowy. Przypominamy, że osobą dyżurującą może być nie tylko rodzic, gdy on sam nie może wypełnić tego obowiązku, ale musi być to osoba pełnoletnia. W formularzu zapisów należy wpisać, za kogo dana osoba dyżuruje.

Uwaga, osoby które chcą zmienić datę i czas dyżuru proszone są o kontakt przez email (rada@psstamford.org lub w biurze Rady Rodziców podczas zajęć szkolnych.

Uwaga! Osoby, ktore wpisały się juz w ksiązkę dyżurów w naszym biurze nie muszą ponownie się zapisywać.

Please select a service:

Our schedule for Czerwiec 2017

Click a free day to apply for an appointment.

Our schedule for Lipiec 2017

Click a free day to apply for an appointment.

Free Busy Not possible

Please check the appointment details below and confirm: