Przedszkole

Klasa Nauczyciel E-mail Zajęcia lekcyjne
4 latki, grupa A Halina Ochońska hochonska@psstamford.org Sobota, 9:00am – 1:00pm
4 latki, grupa B w trakcje realizacji Sobota, 9:00am – 1:00pm
5 latki, grupa A Magdalena Jastrząb mjastrzab@psstamford.org Sobota, 9:00am – 1:00pm
5 latki, grupa B Halina Pawelska hpawelska@psstamford.org Sobota, 9:00am – 1:00pm

Szkoła Podstawowa

Klasa Nauczyciel E-mail Zajęcia lekcyjne
Klasa 0A Irena Dec idec@psstamford.org Sobota, 9:00am – 1:00pm
Klasa 0B Monika Szkutnik mszkutnik@psstamford.org Sobota, 9:00am – 1:00pm
Klasa 1A Justyna Mochulski jmoczulski@psstamford.org Sobota, 9:00am – 1:00pm
Klasa 1B Krystyna Gudaś kgudas@psstamford.org Sobota, 9:00am – 1:00pm
Klasa 2A Sylwia Szumlas sszumlas@psstamford.org Sobota, 9:00am – 1:00pm
Klasa 2B Izabela Falger ifalger@psstamford.org Sobota, 9:00am – 1:00pm
Klasa 3A Elżbieta Rozworska erozworska@psstamford.org Sobota, 9:00am – 1:00pm
Klasa 3B Renata Mohan rmohan@psstamford.org Sobota, 9:00am – 1:00pm
Klasa 4 Irena Grab igrab@psstamford.org Sobota, 9:00am – 1:00pm
Klasa 5A Dorota Gałązka dgalazka@psstamford.org Sobota, 9:00am – 1:00pm
Klasa 5B Anna Czyż aczyz@psstamford.org Sobota, 9:00am – 1:00pm

Gimnazjum

Klasa Nauczyciel E-mail Zajęcia lekcyjne
Klasa 6 Beata Terepka bterepka@psstamford.org Sobota, 9:00am – 1:00pm
Klasa 7 Magdalena Ćwintal mcwintal@psstamford.org Sobota, 9:00am – 1:00pm
Klasa 8 Urszula Gajda ugajda@psstamford.org Sobota, 9:00am – 1:00pm

Liceum

Klasa Nauczyciel E-mail Zajęcia lekcyjne
Klasa 1 Dorota Gałązka
język polski
dgalazka@psstamford.org Piątek, 5:00pm – 8:00pm
Kazimiera Ferenc
historia, geografia
kferenc@psstamford.org
Klasa 2 Dorota Gałązka
język polski
dgalazka@psstamford.org Piątek, 5:00pm – 8:00pm
Kazimiera Ferenc
historia, geografia
kferenc@psstamford.org

 

 

TOP